Movies
Ratings
135
A Taxi DriverRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.0
The CallRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0