Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
School 2017Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0