Series
Ratings
91
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Run OnRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5