Series
Ratings
15
SignRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5