Titles you rated
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.5
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5