Movies
Ratings
179
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Tabloid TruthRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0