Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0