Titles you rated
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 5.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 2.0
Hear MeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0