Series
Ratings
237
Perfect MatchRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- 원피스 18기Rated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0- 원피스 17기Rated ★ 5.0
원피스 16기Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
Love Is Blind Season 6Rated ★ 3.5