Series
Ratings
81- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 3.0
- TorikoRated ★ 3.0
- TorikoRated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0- BeybladeRated ★ 3.0
- 유희왕 2기Rated ★ 3.0
Magi: Adventure of SinbadRated ★ 3.0
Magi: The Kingdom of MagicRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 2.0
REBORN!Rated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.0
NCISRated ★ 3.0
CSI: MiamiRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 3.0
NCIS: Los AngelesRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0