Movies
Ratings
436
The Exit 8Rated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Stand by MeRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
Drifting HomeRated ★ 3.0