Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
WongyeongRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- My name is 가브리엘Rated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0