Titles you rated
Now You See MeRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5