Movies
Ratings
506
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
We Go TogetherRated ★ 1.5
DuneRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 1.5
Clash of the TitansRated ★ 1.5
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
MulanRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 1.5
BurntRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0