Movies
Ratings
213
Panic RoomRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 1.0
Independence DayRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 0.5
Jurassic ParkRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 2.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0