Movies
Ratings
14
The MechanicRated ★ 0.5
2012Rated ★ 4.5
Angels & DemonsRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
MontageRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 0.5