Movies
Ratings
323
MommyRated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 2.0
The PurgeRated ★ 2.5
14 BladesRated ★ 2.5
10,000 BCRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0