Titles you rated
- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5
GiantRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0