Series
Ratings
130
Dan Da DanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0