Series
Ratings
21- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0