Movies
Ratings
69
GoosebumpsRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
Beautiful CreaturesRated ★ 4.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 4.0