Movies
Ratings
270
The UnjustRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.5
CrankRated ★ 3.5