Titles you rated
MissingRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 1.0
Weathering With YouRated ★ 1.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0