Movies
Ratings
46
The Last ExorcismRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0