Titles you rated
Blue TowerRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0