Movies
Ratings
218
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
River's EdgeRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Match Factory GirlRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 2.5
RanRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 5.0
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 2.5
School of RockRated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
PiggyRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 4.5
Macross: Do You Remember Love?Rated ★ 5.0
PearlRated ★ 1.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Tremble All You WantRated ★ 4.5