Series
Ratings
159- KakeguruiRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5- The CravingsRated ★ 4.0
FenceRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Nichiyo no Yoru Gurai wa…Rated ★ 3.5
TamiouRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
QueenRated ★ 5.0
Worry Not, She's the BossRated ★ 3.5
Evil God's Balance Public Security Analysis TeamRated ★ 4.0
Hayabusa ShobodanRated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
How to Become Ordinary Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Hot SpotRated ★ 4.5- Black Girl's TalkRated ★ 0.5