Titles you rated
- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0