Movies
Ratings
118
Frozen IIRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Spies in DisguiseRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Secret ZooRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Fall in Love at First KissRated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
Their DistanceRated ★ 3.5