Movies
Ratings
491
DefaultRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 2.5
HookRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Open Your EyesRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 5.0