Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Cezanne and IRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0