Series
Ratings
53
SKY CastleRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0- YG Future Strategy OfficeRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Shin AtashinchiRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- BonobonoRated ★ 4.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5