Titles you rated
FingersmithRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 2.0
FargoRated ★ 5.0- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5