Series
Ratings
100
Classroom of the EliteRated ★ 5.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 4.0
Hakata Tonkotsu RamensRated ★ 4.0
Lala LandRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Magic Kaito 1412Rated ★ 4.5
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
At EighteenRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0