Titles you rated
 12 Years a SlaveRated ★ 3.0 12 Years a SlaveRated ★ 3.0
 RudderlessRated ★ 5.0 RudderlessRated ★ 5.0
 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0 The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
 GiftedRated ★ 4.0 GiftedRated ★ 4.0
 The Danish GirlRated ★ 4.5 The Danish GirlRated ★ 4.5
 Jurassic ParkRated ★ 2.5 Jurassic ParkRated ★ 2.5
 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5 I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
 SplitRated ★ 2.0 SplitRated ★ 2.0
 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0 Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
 Loving VincentRated ★ 5.0 Loving VincentRated ★ 5.0
 Annie HallRated ★ 4.0 Annie HallRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 1.5 The MartianRated ★ 1.5
 Spider-Man 2Rated ★ 1.5 Spider-Man 2Rated ★ 1.5
 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.5 Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 1.5
 TunnelRated ★ 1.5 TunnelRated ★ 1.5
 Spirits' HomecomingRated ★ 4.0 Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
 The Hunger GamesRated ★ 3.0 The Hunger GamesRated ★ 3.0
 OkjaRated ★ 3.5 OkjaRated ★ 3.5
 The WailingRated ★ 3.0 The WailingRated ★ 3.0