Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
PawnRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0