Titles you rated
Lights OutRated ★ 4.0
Before I WakeRated ★ 3.5
Dead SnowRated ★ 3.5
Hostel: Part IIIRated ★ 3.5
TeethRated ★ 3.5
HellraiserRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 1.5
DelicatessenRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
The Last ExorcismRated ★ 4.0
Ghost ShipRated ★ 2.5
Into the MirrorRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
HostelRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
EpitaphRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5