Series
Ratings
35
Dummy MommyRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0
Jung Hae In's Travel LogRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Spring Turns to SpringRated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.5