Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0