Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 1.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 1.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.5
Three Meals a Day: DoctorsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
DasudaRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
MineRated ★ 2.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.5