Series
Ratings
34
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Asobi AsobaseRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0