Movies
Ratings
334
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0