Series
Ratings
54
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5- Searching for the Full MoonRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0