Movies
Ratings
682
The UnfairRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 2.5
AcceptedRated ★ 3.5
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 2.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 2.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Voice of SilenceRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 1.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0