Titles you rated
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 3.5
Shinhannin FlagRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 3.0
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
Community Season 5Rated ★ 3.0
Akudama DriveRated ★ 2.5
Talentless NanaRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 2.5
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 0.5
Beyond The BoundaryRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Dragon ZakuraRated ★ 3.5