Series
Ratings
30
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5