Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
CSI: NYRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0