Series
Ratings
16- InuYashaRated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0