Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 0.5
SecretRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 2.5