Series
Ratings
31
Good DoctorRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 1.0
SkinsRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5